Pomódlmy się wspólnie!

28 października 2020

Czas, w którym teraz żyjemy, jest dla nas wszystkich bardzo trudny, pełen lęku o siebie i najbliższych, niepokoju o jutro i niezrozumienia. Taki czas łatwiej jest przetrwać z Bogiem i z innymi. Dlatego chcemy wam zaproponować cotygodniową, wspólną modlitwę za wspólnotę Pielgrzymki Kaszubskiej.
Ponieważ mamy październik, miesiąc poświęcony Matce Bożej, na początku zapraszamy do modlitwy różańcowej. Dziś o godz. 18.45 poprowadzą ją dla nas nasi klerycy z Gdańskie Seminarium Duchowne - GSD. Modlitwę będziemy transmitować na żywo na naszym fanpage'u.
Dołączcie do nas! Bądźmy razem!

Pod wieczór życia będą cię sądzić z miłości.

św. Jan od Krzyża
Jeśli masz pytania lub pomysły, albo chciałbyś dostarczyć nam historyczne materiały, zdjęcia itp. po prostu do nas napisz

Email
biuro@kaszubskapielgrzymka.pl

Kaszubska Piesza Pielgrzymka

Z Helu na Jasną Górę
3 Maja 4
83-330
696417236


Numer konta:
Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie 06 8345 0006 2011 0200 0257 0008

Patronaty

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
84 0.065555810928345