Jak bardzo tęsknicie za pielgrzymkowym czasem i ludźmi? Bardzo? To nic się nie martwcie, bo już za tydzień pierwsza okazja do spotkania! Zapraszamy pielgrzymów, grupę złotą, przyjaciół Kaszubskiej i naszych gospodarzy na tradycyjne spotkanie w Swarzewie. Zaczniemy o godz. 20 wspominając pielgrzymkę i ciesząc się swoją obecnością. Natomiast o godz. 21 weźmiemy udział w apelu i mszy.
Już nie możemy się doczekać, żeby was wszystkich zobaczyć!
