Dzień 14. Koło – Dobra 2025

8 sierpnia 2025

Dzień rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele w Kole. Wyruszyliśmy słuchając szkoły modlitwy księdza Perszona. Po drodze otrzymaliśmy w darze borówki, które zjedliśmy na pierwszym postoju. Na kolejnym odcinku słuchaliśmy konferencji księdza Roberta. Na obiad poszliśmy do Posoki. Potem czekał na nas długi, upalny odcinek z krótkim postojem. Ostatni postój był w Boleszczynie. Mieszkańcy podarowali nam podwieczorek. Potem udaliśmy się na nocleg do Dobrej. To był piękny i upalny dzień.

Pod wieczór życia będą cię sądzić z miłości.

św. Jan od Krzyża
Jeśli masz pytania lub pomysły, albo chciałbyś dostarczyć nam historyczne materiały, zdjęcia itp. po prostu do nas napisz

Email
biuro@kaszubskapielgrzymka.pl

Kaszubska Piesza Pielgrzymka

Z Helu na Jasną Górę
3 Maja 4
83-330
696417236


Numer konta:
Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie 06 8345 0006 2011 0200 0257 0008

Patronaty

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
83 0.044230937957764